İSPANYA OTURUM İZNİ

“Tutumlu Danıșmanlık” uluslararası yatırımcılara, her seviyede şirket kurulmasına ve gayrimenkul yatırımlarının oluşmasına yardımcı olan İspanya merkezli bir emlak, yatırım ve danışmanlık şirketidir.

Bir çok müşterimiz “Golden Visa” kapsamında belli bir yatırım yapma karşılığında, Avrupa Birliği vatandaşlığı olmayan bireylerin temin edebildiği, İspanya oturum izni ve çalışma izni sahibi olmak için İspanya’da yatırım yaptılar.

Göçmenlik grubu çalışma ekibimiz, Golden Visa konusunda İspanya’nın en deneyimli kişileri arasındadır. Çeşitli göçmenlik konularında farklı ülkelerden bir çok müşterimize yardımcı olmaktayız.

Gayrimenkul alımından sonra elde edeceğiniz kalıcı oturum izni ile ailece ömür boyu Schengen ülkelerinde yaşayabileceğiniz gibi kiraya vererek de ek gelir elde edebilirsiniz.

İspanya Golden Visa size ve yakın aile üyelerinize çalışma izni imkanı sunar. Eşinizin ve 18 yaşın altındaki çocuklarınızın yanı sıra, ekonomik açıdan yatırımcısına bağlı olması koşulu ile 18 yaşın üzerindeki çocuklarınızı ve ebeveynlerinizi de yanınıza getirebilirsiniz. Aile üyeleri için vizeler, yatırımcının Golden Visa’sı ile aynıdır ve başvuru sahibi ile aynı anda (daha kolay olan) veya sonradan yapılacak dilekçe ile edinilebilir.

Gidip yaşamak mecburiyetinde olmaksızın İspanya Oturma İzni hakkı kazanabilmek için bizlerle iletişime geçiniz.